قوانین

کلیه اصول و رویه‏‌های دیجی میوه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. چنانچه در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات دیجی میوه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، از ساعت ۱۰ الی ۲۱، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در تعطیلات یا خارج از ساعات کاری، اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. دیجی میوه به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
به منظور تامین نیاز و جلب رضایت شما در ۲۴ ساعت شبانه روز، در صورت فوری و ضروری بودن سفارش در تعطیلات یا ساعات خارج از ساعات کاری جهت هماهنگی ارسال فوری تماس بگیرید.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت دیجی میوه به وسیله ارسال اطلاعات سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. دیجی میوه همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.
- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
دیجی میوه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای دیجی میوه محفوظ است.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس و شماره تماس‌های معتبر توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، دیجی میوه جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، در صورت وارد کردن نام، آدرس و تلفن شخص دیگری برای تحویل گرفتن سفارش، دیجی میوه مسولیتی در قبال اشتباه در ورود اطلاعات قبول نکرده و کالاها را به شخص مورد نظر تحویل خواهد کرد.
با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت نام یا خرید، مشخصات سازمان/شرکت موردنظر را برای خرید سازمانی در قسمت مربوطه وارد نمایند.
از آنجا که دیجی میوه یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، سفارش یک کالا به تعداد بالا، مغایر با هدف مصرف خریدار است و در صورت ثبت چنین سفارشی، لازم است پیش از ارسال، مبلغ آن کاملا تسویه شود.
تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد
در رابطه با سرویس تحویل کالا فروشگاه اینترنتی دیجی میوه، سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تحویل داده می‌شود.
فروشگاه اینترنتی دیجی میوه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه اینترنتی دیجی میوه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

دیجی میوه، ارائه خدمات میوه و محصولات وابسته به آن در شهر کرمان
شماره تماس 09020135213
آدرس ایمیل ‫digimive@gmail.com‬
فروشگاه اینترنتی دیجی میوه کرمان را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید